Wyszukaj firmę w bazie...

Przemysław Bochyński dobry adwokat

Dane kontaktowe

Opis działalności

Kancelaria adwokacka Przemysława Bochyńskiego znajduje się w centrum Legnicy. Specjalizuje się w pomocy prawnej świadczonej zarówno dla klientów indywidualnych jak i dla przedsiębiorców. Szereg usług oferowanych przez kancelarię jest znaczący, wymienimy w tym miejscu te, które uznać można za najważniejsze.

Kancelaria specjalizuje się głównie w prawie cywilnym oraz administracyjnym. Klienci otrzymają również pomoc w zakresie prawa handlowego oraz karnego.

Przedsiębiorcy nawiązujący współpracę z kancelarią mogą otrzymać pełnowartościową pomoc a także reprezentację podczas kłopotów lub nieścisłości z prawem własności przemysłowej, prawem przewozowym czy też prawem związanym z zakładaniem i tworzeniem fundacji czy też stowarzyszeń. Kancelaria na swojej stronie firmowej zamieściła szereg uwag związanych ze szczegółami dotyczącymi oferowanych usług. Zapraszamy na stronę kancelarii P. Bochyńskiego.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/krajowe-firmy.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 3.0/10 (16 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Przemysław Bochyński dobry adwokat

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: