Wyszukaj firmę w bazie...

Dobry dentysta Wrocław - uni-dental.pl

Dane kontaktowe

Opis działalności

Jeżeli mają państwo problemy stomatologiczne zapraszamy wszystkich państwa do naszego gabinetu stomatologicznego, który jest przyjazny i dostosowany nawet dla najmłodszych pacjentów. Cechuje nas zadowolenie i pozytywne opinie rzeszy pacjentów, którzy skorzystali z naszej opieki. Oferujemy Państwu protetykę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Zapewniamy państwu wspaniała opiekę i indywidualne podejście do każdego pacjenta, dlatego maja państwo gwarancje udanego zabiegu. Zapewniamy państwu kompleksową, profesjonalna opiekę wykwalifikowanego zespołu stomatologicznego. Oferujemy:
*licówki porcelanowe,
*korony
*mosty pełno ceramiczne
*implanty
*protezy na zatrzaskach i teleskopach. W naszej ofercie znajda również państwo wybielenia zębów w gabinecie jak i również w domu. Zapraszamy państwa do zapoznania się z nasza strona internetowa.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/krajowe-firmy.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 3.5/10 (17 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

Dobry dentysta Wrocław - uni-dental.pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: