Wyszukaj firmę w bazie...

KawyHerbaty.pl

Dane kontaktowe

Opis działalności

KawyHerbaty. pl to sklep internetowy oferujący wyszukane smaki kawy i herbaty. Przygotowując napój z tego sklepu z pewnością zaskoczy Cię jego piękny aromat. Pracownicy z wieloletnim doświadczeniem codziennie dbają o wysoką jakość produktów. Kawa jest wypalana 4 razy w tygodniu, aby zachować jak najkrótszy czas od momentu wypalania kawy do jej sprzedaży, a klienci otrzymali jak najświeższy produkt.
Dzień, w którym spędzisz chwilę przy kawie lub herbacie z KawyHerbaty. pl na pewno będzie udany. W ofercie sklepu do wyboru masz kawy ziarniste, mielone, rozpuszczalne. Znajdziesz też kawę zieloną oraz smakową, np. o smaku belgijskich pralinek czy ciasteczka z pomarańczą. Z kolei wśród herbat dostępne są m. in. kawy czarne, zielone, czerwone, białe czy ziołowe. KawyHerbaty. pl posiada własną mieszalnię, w której tworzone są oryginalne kompozycje herbat z dodatkami.

Ocena firmy

Ocena: Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/ltbseo31/domains/krajowe-firmy.pl/public_html/ajaxstarrater/_config-rating.php on line 27

Ocena: 1.0/10 (2 głosów)

Inne informacje

Firma

Promuj skuteczniej swoją firmę

KawyHerbaty.pl

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Polecamy: